پاورپوینت فرایند تدریس درس 3 فارسی نهم

مشخصات فایل تعداد صفحات26حجم5889/39 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 26 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش مقدمه: در عصر ارتباطات که خواندن و مطالعه جزو نیازهای ضروری بشر محسوب می شود ، اکنون به مدل خوانپاورپوینت فرایند تدریس درس 3 فارسی نهم|42092435|superior-brain|پاورپوینت تدریس درس 3 فارسی نهم,پاورپوینت تحقیق درس سوم فارسی نهم,پاورپوینت درس سه فارسی نهم,پاورپوینت فارسی نهم متوسطه فرایند تدریس
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت فرایند تدریس درس 3 فارسی نهم


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم5889/39 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 26 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

در عصر ارتباطات که خواندن و مطالعه جزو نیازهای ضروری بشر محسوب می شود ، اکنون به مدل خواندن و روش های تدریسزبان و ادبیات فارسی برگرفته از رویکرد ... در الگوی دریافت مفاهیم از اصطلاحاتی چون نمونه ومقوله برای توصیف مراحل ... 3- چگونه ؟ انتخاب درس و مفهوم مورد آموزش در این الگو اهمیت بسیار دارد.


رخشنده اعتصامی معروف به پروین اعتصامی در ۲۵ اسفند ۱۲۸۵ خورشیدی در شهر تبریز به دنیا آمد. پدرش یوسف اعتصامی آشتیانی (اعتصام الملک) از رجال نامی و نویسندگان و مترجمان مشهور اواخر دوره قاجار بود. در کودکی با خانواده به تهران آمد. پایان‌نامه تحصیلی خود را از مدرسه آمریکایی تهران گرفت و در همانجا شروع به تدریس کرد. پیوند زناشویی وی با پسر عمویش بیش از دو و نیم ماه دوام نداشت. وی پس از جدایی از همسر، مدتی کتابدار کتابخانه دانشسرای عالی بود. دیوان اشعار وی بالغ بر ۲۵۰۰ بیت است.


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 26 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"