پاورپوینت ریاضی نهم مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا

پاورپوینت آموزش ریاضی نهم متوسطه مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا مشخصات فایل تعداد صفحات1حجم721/942 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت آموزش ریاضی نهم متوسطه مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا در قالب 1 اسلاید و با فرمپاورپوینت ریاضی نهم مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا|42092390|superior-brain|پاورپوینت آموزش ریاضی نهم متوسطه,پاورپوینت تدریس مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا,پاورپوینت ساده کردن عبارت های گویا پایه نهم,پاورپوینت آموزش ریاضی ساده کردن عبارت های گویا
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت ریاضی نهم مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا

پاورپوینت آموزش ریاضی نهم متوسطه مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا


مشخصات فایل
تعداد صفحات1حجم721/942 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش ریاضی نهم متوسطه مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا در قالب 1 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

اغلب برای اشاره به شی یا جسمی خاص از اسم آن استفاده می‌کنیم. برای مثال اگر می‌خواهیم خبری را در باره فرزندمان (مثلا رضا) به دیگری بدهیم می‌گویم: («رضا» امروز به کلاس اول می‌رود.) در اینجا، رضا اسمی است که به فردی برای شناسایی توسط دیگران نسبت داده شده است. بعضی از اسامی به شکلی هستند که اسم بر شی یا جسمی مشخص دلالت می‌کند که در دنیای واقعی حضور دارد. چنین اسامی «اسم ذات» نام دارند. برای مثال سنگ، درخت و آبیاری از این جمله هستند.

در مقابل اسامی نیز هستند که «اسم معنی» گفته می‌شوند. برای مثال «دلاوری» اسمی معنی است زیرا معنی و مفهوم آن در ذهن ساخته می‌شود و شی با این اسم در دنیای خارج از ذهن وجود ندارد.با این مقدمه سعی می‌کنیم با مفهوم اعداد در این نوشتار، بیشتر آشنا شویم و درک بهتری نسبت به آن‌ها کسب کنیم.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت ریاضی نهم متوسطه مبحث معرفی و ساده کردن عبارت های گویا در قالب 1 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"