پاورپوینت فصل سوم علوم نهم مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی

پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی مشخصات فایل تعداد صفحات24حجم603/641 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی در قالب 24 اسلاید و با فرمت ppپاورپوینت فصل سوم علوم نهم مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی|42092080|superior-brain|پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه,پاورپوینت آموزش فصل سوم علوم نهم متوسطه,پاورپوینت به دنبال محیطی بهتر برای زندگی پایه نهم,پاورپوینت فصل سوم به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت فصل سوم علوم نهم مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی

پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم603/641 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش علوم نهم متوسطه مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی در قالب 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

تحول در صنعت حمل و نقل و ساخت خودروها و هواپیماها
آسان تر شدن مسافرت برای انسان
توسعه ی صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و کشاورزی
غلبه یا ریشه کن کردن برخی از بیماری ها و بالا رفتن سطح بهداشت همگانی

در برج تقطیر ابتدا نفت خام را گرم می کنند تا بسیاری از هیدروکربن های آن تبخیر شوند. در طیی گرم کردن نفت خام، نخست مولکول های کوچک تر که نقطه ی جوش پایینی دارند، بخار می شوند و به سوی بالای برج تقطیر می روند. این مولکول ها به تدریج که بالا می روند سرد می شوند و به صورت مایع درآمده و از برج خارج می شوند.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت علوم نهم متوسطه مبحث به دنبال محیطی بهتر برای زندگی در قالب 24 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"