دانلود تحقیق روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص

فرمت فایل : ورد قسمتی از محتوی فایل تعداد صفحات : 29 صفحه موضوع تحقیق : روش و نحوه تولید قطعات لاستیكی درس : كار آفرینی و پروژه بهار 1383 مقدمه: همانطور كه می ددانلود تحقیق روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص|40107467|superior-brain|دانلود روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص,تحقیق روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص,مقاله روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص,روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص
با ما همراه باشید با موضوع دانلود تحقیق روش تولید (قطعات لاستیكی) 18ص

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 29 صفحه

موضوع تحقیق : روش و نحوه تولید قطعات لاستیكی درس : كار‏آفرینی و پروژه بهار 1383 مقدمه: همانطور كه می دانیم قطعات لاستیكی نیز به نوبة خود در صنعت كاربرد وسیعی دارند از آنجایی كه در دنیای صنعت كمتر دستگاه تا مكانیزی وجود دارد كه در آن قطعات لاستیكی كاربرد نداشته باشد.
بیشترین كاربرد قطعات لاستیكی را می توان در صنعت خودروسازی، لوازم خانگی و تجهیزات پزشكی مشاهده كرد.
نمونه هایی را در صنعت خودروسازی، می توان به این ترتیب نام برد: 1-انواع ضرب گیر، 2-انواع شلنگ ها و دیافراگم، ون و لوله های لاستیكی، واشر، اورینگ، پلینگ، پایه لاستیكی و كاسه نمد را می توان نام برد.
شاید در یك مكانزیم یا ماشین برای بیننده بیشتر قطعات فلزی مد نظر باشد، در حالی كه اكثر قطعات حفاظتی و ایمنی ماشین از قطعات لاستیكی می باشد.
به عنوان مثال اگر سیستم ترمز یك خودرو را مشاهده كنید قطعات حساس این سیستم از قطعات لاستیكی می باشد.
اینگونه تصور كنید كه اگر این قطعات از كیفیت مطلوب برخوردار نباشد چه خسارت های مالی و جانی در بر خواهد داشت.
به نظر بنده باید در تولید هر چیزی اول باید به كیفیت و سپس به نحوة تولید و تیراژ بیندیشیم.
در پایان یادآور می شوم كلیه روشها و مطالب این تحقیق از شركت پلمیر كاران می باشد.
شركت پلمیر كاران شركت پلمیركاران تولید كننده قطعات لاستیكی و لاستیك فلز مصرف در صنایع خودروسازی، اوازم خانگی و … می باشد.
این شركت از سال 1375 فعالیت خود را آغاز نموده و در طول سالیان اخیر با تكیه بر تواناییهای فنی و احساس مسئولیت نسبت به تعهدات موفق به جلب اعتماد مشتریان خود شده بطوریكه در این مدت حجم همكاری با شركت های طرف قرار داد مرتباً افزایش یافته است.
یكی از اهداف اصلی و استراتژیك شركت پلمیركاران توسعه و بهبود مداوم در كلیه زمینه ها است، در این راستا از بعد امكانات تولیدی، این شركت هر ساله تعداد ماشین آلات خود را افزایش داده و در سال 1381-1380 اقدام یه ساخت مكان مناسبی جهت استقرار كارخانه و دفتر مركزی خود نمود.
در حاب حاضر شركت در زمینی به وسعت 1800 متر مربع و زیربنای 900 متر مربع اسقرار یافته است.
از سوی دیگر همزمان با توسعه فضای تولیدی و ماشین آلات، توسعه نرم افزاری سیستم شركت نیز در جریان بوده است و با استقرار كامل سیستم مدیریت كیفیت.
در سال 82 شركت موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:9002 از شركت RWTUV گردید.
پس از ان با توجه به افزایش حجم تولیدات خودرویی و الزام شركت های خودروسازی، استقرار سیستم مدیریت كیفیت بر مبنای استاندارد ISO/TS-16949:2002 در دستور كار شركت قرار گرفت:انجام این پروژه از اواسط سال 1382 آغاز شد و قراراد ممیزی و صدور گواهینامه با شركت RWTUV منعقد گردید.
پیش بینی می شود شركت در اوایل سال 1383 موفق به اخذ گواهینامه مزبور از شركت RWTUV گردد.
انبار مواد اولیه مواد اولیه مورد نیاز معمولاً از بازار تهران خریداری می شود و از آنجای كه مواد اولیه مورد استفاده توسط بازرگانان ایرانی از خارج از كشور وارد می شود قیمت بالایی دارند.
از جملة این مواد می توانیم:اس