پاورپوینت تم 11 درس ریاضی اول ابتدایی

دانلود پاورپوینت پایه اول دبستان با موضوع تم 11 درس ریاضی ، در قالب ppt و در 13 اسلاید، قابل ویرایش. مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یپاورپوینت تم 11 درس ریاضی اول ابتدایی|39018449|superior-brain|پاورپوینت تم 11 درس ریاضی اول دبستان , دانلود پاورپوینت اول ابتدایی با موضوع تم 11 درس ریاضی , پاورپوینت کلاس اول در مورد تم 11 درس ریاضی , پاورپوینت کلاس اول ابتدایی , پاورپوینت پایه اول دبستان تم 11 درس ریاضی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس اول تم 1,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت تم 11 درس ریاضی اول ابتدایی

دانلود پاورپوینت پایه اول دبستان با موضوع تم 11 درس ریاضی ،
در قالب ppt و در 13 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از متن این پاورپوینت :
حياط مدرسه
تعطيل شدن مدرسه مفاهيم: چپ / راست، اول تا هفتم، وسط / کنار /بين، جلو / پشت. مهارت ها:
جمع کردن کيف و کتاب و وسائل مدرسه،خارج شدن به نوبت از کلاس، پايين آمدن از پله ها، خروج به نوبت از مدرسه، منتظر شدن برای رسيدن والدين، آداب سوار شدن ماشين يا اتوبوس.
نگرش ها: ۱ مردم به تنهايی يا در گروه همواره راه های جديدی رابرای حل مسائل يا انجام کار ابداع می کنند. ابزار و روش های انجام کار را که مردم ابداع کرده اند روی تمام جنبه های زندگی اثر می گذارند.
تأثيرات شناختی: ۱ تشخيص ارتباط علّی. ۲ تخمين زدن و تقريب زدن.۳ تأثير عادات بر شخصيت. تم شناختی:
نظم: در مورد نظم و ترتيب در کلاس و در جمع آوری وسائل و خارج شدن از کلاس و خارج شدن از مدرسه نکاتی را که به نظرتان می رسد با دانش آموزان مطرح کنيد. ارتباط با صفحات ديگر اين بخش:
۱ چند نفر از دانش آموزان هنوز داخل مدرسه هستند؟ چند نفر از دانش آموزان به سمت راست حرکت می کنند؟ چند نفر ازدانش آموزان به سمت چپ حرکت می کنند؟ چند خط عابر پياده در تصوير مشاهده می شود؟
۲ چند پرنده در تصوير مشاهده می شود؟ چند تا از آنها روشن و چند تا از آنها تيره هستند؟ آيا تعداد پرنده های روشن و تيره با هم برابرند؟
۳ آيا تعداد دانش آموزانی که به سمت چپ حرکت می کنند، با تعداد دانش آموزانی که به سمت راست حرکت می کنند برابرند؟
۴ چند کيف در تصوير مشاهده می شود؟
۵ آيا تعداد دانش آموزان با تعداد پرنده ها مساوی است؟
۶ آيا تعداد پنجره های مدرسه با تعداد پرنده ها مساوی است؟