پاورپوینت درس اول هدیه های آسمانی مقطع ششم ابتدایی یکتا

دانلود پاورپوینت درس اول هدیه های آسمانی مقطع ششم ابتدایی با موضوع یکتا، در قالب ppt و در 12 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: آنگاه که شب درآید و تارپاورپوینت درس اول هدیه های آسمانی مقطع ششم ابتدایی یکتا|34055344|superior-brain|پاورپوینت درس اول هدیه های آسمانی ششم , دانلود پاورپوینت ششم با موضوع درس اول هدیه های آسمانی , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس اول هدیه های آسمانی , پاورپوینت کلاس ششم , پاورپوینت پایه ششم درس اول هدیه های آسمانی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ش,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت درس اول هدیه های آسمانی مقطع ششم ابتدایی یکتا

دانلود پاورپوینت درس اول هدیه های آسمانی مقطع ششم ابتدایی با موضوع یکتا،
در قالب ppt و در 12 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

آنگاه که شب درآید و تاریک ی آن بر جهان چیره شود، آنگاه که ستاره ای بدرخشد و چشم‌ها از دیدنش خیره شود و آنگاه که …… تو را می‌ستایم. هرگاه …… هرگاه به آسمان و زمین، به صخره‌ها و کوه‌های سنگین یا به درختان و گل‌های رنگین می‌نگرم، تو را سپاس می‌گویم. ای خدایِ مهربانِ من! نسیمِ روح‌افزا نشانی از مهربانی ات بادهای بارا ن زا گواهِ رحمتِ آسمانی ات صخره‌های سِتُرگ ، کوه‌های بزرگ، رودهای جاری و دریاهای پهناور، نشان دانایی و توانایی ات ...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع ششم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.