پاورپوینت درس اول فارسی خوانداری مقطع پنجم ابتدایی تماشاخانه

دانلود پاورپوینت درس اول فارسی خوانداری مقطع پنجم ابتدایی با موضوع تماشاخانه، در قالب ppt و در 19 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: جهانی که در آن زندپاورپوینت درس اول فارسی خوانداری مقطع پنجم ابتدایی تماشاخانه|34055323|superior-brain|درس اول فارسی خوانداری پنجم, دانلود پاورپوینت درس اول فارسی خوانداری پنجم, پاورپوینت در مورد درس اول فارسی خوانداری پنجم, تحقیق درس اول فارسی خوانداری پنجم, پاورپوینت درباره درس اول فارسی خوانداری پنجم, پاورپوینت راجع به درس اول فارسی خوانداری پ,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت درس اول فارسی خوانداری مقطع پنجم ابتدایی تماشاخانه

دانلود پاورپوینت درس اول فارسی خوانداری مقطع پنجم ابتدایی با موضوع تماشاخانه،
در قالب ppt و در 19 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

جهانی که در آن زندگی می کنیم، سرشار از شگفتی هااست.پدیده هایی لطیف ،زیباو عجیب پیش روی ما هستند که به سادگی از کنارشان می گذریم؛در حالی که اگر اندکی درنگ کنیم ،می بینیم که هرکدام از این پدیده ها تماشاگهی برای دیدن زیبایی های آفرینش وایستگاه هایی برای اندیشیدن هستند. به کوهستان می رویم،گاهی می بینیم در بلندترین جای آن،از دل صخره ها وسنگ ها چشمه ای روان است.انگشت به دهان میمانیم که این آب چگونه از دل سنگ ،بیرون می آید و با چه نیرویی می تواند خود را به این بلندی برساند؟ ...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع پنجم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.