پاورپوینت درس اول علوم مقطع ششم ابتدایی شهاب سنگ چیست؟

دانلود پاورپوینت درس اول علوم مقطع ششم ابتدایی با موضوع شهاب سنگ چیست؟، در قالب ppt و در 16 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: شهاب سنگ چیست؟ در فضای مپاورپوینت درس اول علوم مقطع ششم ابتدایی شهاب سنگ چیست؟|34055254|superior-brain|پاورپوینت درس اول علوم ششم , دانلود پاورپوینت ششم با موضوع درس اول علوم , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس اول علوم , پاورپوینت کلاس ششم , پاورپوینت پایه ششم درس اول علوم , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ششم درس اول علوم
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت درس اول علوم مقطع ششم ابتدایی شهاب سنگ چیست؟

دانلود پاورپوینت درس اول علوم مقطع ششم ابتدایی با موضوع شهاب سنگ چیست؟،
در قالب ppt و در 16 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

شهاب سنگ چیست؟
در فضای منظومه شمسی، اجرام سرگردانی وجود دارند که دارای مدارهای مستقلی هستند. این اجرام تا زمانی که در فضا سرگردانند شهابواره خوانده می شوند. وقتی که وارد جو زمین می شوند بر اثر اصطحکاک با لایه های مختلف جو به شدت داغ شده و می سوزند و به رنگهای مختلفی می درخشند. اگر این اجرام به طور کامل در جو بسوزند شهاب و اگر تکه هایی از این اجرام به زمین سقوط کنند، شهاب سنگ نامیده می شوند ...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع ششم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.