پاورپوینت طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه های حسگر بی سیم

دانلود پاورپوینت با موضوع طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه های حسگر بی سیم دارای 32 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد. تعداد اسلاید : 32 اسلاید فرمت فایل: پاوپاورپوینت طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه های حسگر بی سیم|31035427|superior-brain|دانلود,رایگان,دانلود رایگان,خرید دانلود رایگان پاورپوینت طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه های حسگر بی سیم,خرید دانلود رایگانپاورپوینت طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه ه,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه های حسگر بی سیم


دانلود پاورپوینت با موضوع طرح زمان بندی خواببیدار برای رسیدن به کمترین تاخیر نقطه به نقطه در شبکه های حسگر بی سیم دارای 32 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 32 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
شبکه های حسگر بی سیم شبکه ای از سنسور نود های توزیع شده می باشد که مجهز به حس کردن، محاسبات، انرژی و ماژولهای ارتباطی می باشد که برای مانیتورینگ یک پدیده خاص مانند زیست محیطی داده ها و یا ردیابی اشیاء می باشد .
نود ها در چنین شبکه هایی با مشخصه های زیر سر و کار دارند :
محدودیت انرژی
محدودیت پردازش
محدودیت حافظه
یک گره حسگر مصرف انرژی در چهار عملیات زیر دارد:
حس کردن داده
دریافت اطلاعات
ارسال داده ها
پردازش داده ها
نکته : بطور کلی، بیشترین عناصر مصرف انرژی مختص به ماژول RF می باشد که ارائه گر ارتباطات بی سیم است.


در تمام عملیات نودهای حسگر ، ارسال و دریافت داده ، مصرف انرژی بیش از سایر عملیاتها دارد .
بعنوان مثال ، مصرف انرژی برای انتقال یک بیت داده روی کانالهای بی سیم معادل با انرژی لازم برای اجرای هزاران سیکل دستورالعمل در سطح پردازش کننده می باشد .
پروتکلهای لایه های سخت افزار ، شبکه و انتقال که برای این شبکه های حسگر بی سیم طراحی شده اند ، باید توجه به استفاده موثر از ماژول RF داشته باشند که برای اینکار موارد زیر لازمیست :
به حداقل رساندن تصادمها در لایه های سخت افزار
کنترل سربار پیامها در مسیریابی
زمان بندی موثر خواب/بیدار
علاوه بر موارد بالا ، در مدت طراحی پروتکل ، منابع محدودی از نودهای حسگر از قبیل قدرت پایین پردازش کننده ، حافظه کمتر ، ارتباطات برد کوتاه و شدت حسگری کمتر باید در نظر گرفته شوند .


عموما ، شبکه های حسگر بی سیم فعالیتشان بدین صورت است که اکثر زمانها در حالت بیکار می مانند و فقط گاهی اوقات داده ارسال می کنند . در ضمن میزان مصرف انرزی برای گوش دادن به کانال بیکار (بدون استفاده) معادل با مصرف انرژی در هنگام ارسال و دریافت داده می باشد و بسیار بیشتر از مصرف انرژی در حالت خواب می باشد .
....