دانلود مقاله آشنايي با خط و نقطه و كاربرد آنها در گرافيك 4ص

(#filename#) #filename# نمونه ای از فایلهای پر دانلود فروشگاه اطلس فایل می باشد، سایت ما با داشتن سروری قدرتی و وقت گذاشتن بسیار، ارزان ترین و با کیفیت ترین فروشگاه جهت دانلود فایل مورد نظر را در ادامه به شما معرفی میکند. جهت خواندن مقدمه و چکیده ای دانلود مقاله آشنايي با خط و نقطه و كاربرد آنها در گرافيك 4ص |1960430|superior-brain|دانلود مقاله آشنايي با خط و نقطه و كاربرد آنها در گرافيك 4ص ,آشنايي با خط و نقطه و كاربرد آنها در گرافيك 4ص,دانلود دانلود مقاله آشنايي با خط و ن?
با ما همراه باشید با موضوع دانلود مقاله آشنايي با خط و نقطه و كاربرد آنها در گرافيك 4ص (#filename#)

#filename# نمونه ای از فایلهای پر دانلود فروشگاه اطلس فایل می باشد، سایت ما با داشتن سروری قدرتی و وقت گذاشتن بسیار، ارزان ترین و با کیفیت ترین فروشگاه جهت دانلود فایل مورد نظر را در ادامه به شما معرفی میکند.
جهت خواندن مقدمه و چکیده ای از این فایل شما را به خواند ادامه ی پست دعوت میکنیم.

‏1

‏آشنايي با خط و نقطه و كاربرد آنها در گرافيك

‏الف) نقطه :

‏نقطه را كوچكترين واحد تصوير مي توان ناميد. البته در گرافيك دستي هميشه كوچك نيست !

‏در گرافيك دستي از نقطه براي بيان تجمع و تفرق و يا ساخت بعضي جلوه ها و يا توازن صفحه مي توانيم استفاده كنيم .چند مثال در اين رابطه به شمادر درك اين مطلب بيشتر كمك مي كند.

‏ريتم : تجمع تعدادي نقاط يا عناصر يا احجام در كادر به نحوي كه تصوير داراي زيبايي و تعادل باشد.

‏و شامل دو قسمت است :

‏1-ريتم منظم : در كادر يك نظم ايجاد مي كند.

‏2-ريتم نامنظم : بدون نظم خاصي داراي تعادل است .

‏2

‏من در اينجا از سعي كرده ام تجمع و تفرق نقاط را به دو صورت منظم و نامنظم نشان دهم .آيا حس جمع شدن نقاط و متفرق شدن نقاط به شما منتقل شده است ؟

‏ب) خط :

‏دو نوع خط اساسا" وجود دارد كه ما براي ايجاد شكل و حجم وتجسم حركت از آنها استفاده ميكنيم‏ .

‏الف - خطوط اكسپرسيو : خطوطي هستند كه احساس دروي يك فرد يا هنرمند را نشان مي دهدو نمايانگر حالات دروني افراد مي باشد .حالاتي مانند حركت و جنبش ‏–‏ سكون ‏–‏ برجستگي و فرو رفتگي و جهت و ساير موارد را مي توانيم توسط اين خطوط نشان دهيم.