پاورپوینت درباره معرفی طرح طراحی و ساخت شتابگر خطی الکترون

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 59 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایینپاورپوینت درباره معرفی طرح طراحی و ساخت شتابگر خطی الکترون|1717180|superior-brain|پاورپوینت,شتابگر خطی الکترون,شتابگرخطی رادیوفرکانس
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت درباره معرفی طرح طراحی و ساخت شتابگر خطی الکترون

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 59 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

شتابگر خطی چیست؟

–ذره باردار فقط یکبار از مسیری مستقیم عبور می کند و تحت تاثیر میدان الکتریکی انرژی جنبشی آن افزایش می یابد.–نیروی وارد بر ذره باردار در اثر میدان الکترومغناطیسی چهار نوع ذرات الکترون (پوزیترون)پروتون و یونهای سبکیون های سنگینمیون ها و ذرات ناپایدار شتابگرخطی رادیوفرکانسشتاب با میدان الکترومغناطیسی متغیر در زمان، محدودیت شتاب با میدان الکتریکی ثابت را از بین می برد.نخستین آزمایش توسط Wideroe در سال 1928اولین شتابگر خطی توسط Sloan و Lawrance در سال 1931 در آزمایشگاه برکلی ساخته شد.